Druskininkų miesto viešojo transporto bilietų kainos

Komentarų: 0

Skelbiama ir pateikiama aktuali informacija apie Druskininkų miesto viešojo transporto (autobusų) bilietų kainas, jų rūšis ir nuolaidas. Druskininkų mieste vienkartiniai transporto bilietai yra elektroniniai arba perkant autobuse. Druskininkuose veikia atnaujinta Druskininkų viešojo transporto e.bilieto kortelė, taip pat Druskininkiečio kortelė. Abi korteles galima naudoti kaip elektroninį viešojo transporto bilietą. 

BŪDAI, kuriais galima atsiskaityti už viešąjį transportą Druskininkų mieste:

  • Elektroninio bilieto kortele;
  • Perkant bilietą pas vairuotoją.

Bendra informacija

  • E.bilieto korteles galite naudoti kaip elektronines pinigines, jas galite papildyti norima suma (nuo 3 €).
  • Kelionės bilietai atsiskaitant Druskininkiečio kortele kainuos 20 proc. pigiau. 
  • Bilietai nėra skirstomi į miesto ir priemiesčio, vienkartiniai ir mėnesiniai bilietai galioja visoje savivaldybėje tomis pačiomis kainomis.
  • Kiekviena Druskininkiečio e.kortelė, jos išdavimo metu, yra automatiškai užregistruojama e.bilieto sistemoje ir ja galima naudotis iškart.

Kainos ir galiojančios e.bilieto kortelės

Kortelės papildymas ir naudojimasis
Papildę savo e.bilieto kortelės e.piniginę „Infotaške“ (Turgaus stotelė, M. K. Čiurlionio g.), internetu www.autobusubilietai.lt arba pas vairuotoją atitinkama suma, autobuse atsiskaitysite už vienkartinę kelionę greitai ir paprastai priglaudę kortelę prie komposterio. Iš e.piniginės bus nuskaityta vienkartinio bilieto kaina. E-bilieto kortelė vienu metu palaiko terminuotą ir vienkartinius bilietus kortelės e.piniginėje. Priglaudus e.kortelę, autobuso komposteris patikrina, ar kortelėje yra galiojantis terminuotas bilietas. Ir tik jo neradus, nuskaito vienkartinio bilieto sumą iš e.piniginės.

Transporto lengvatų aktyvavimas
Keleiviai, kurie Transporto lengvatų įstatyme nustatyta tvarka turi teisę įsigyti bilietus taikant 50 ar 80 proc. kainos lengvatas, „Infotaške“ (Turgaus stotelė, M. K. Čiurlionio g.) turi užregistruoti lengvatą suteikiantį dokumentą. Užregistravimo metu bus pakeistas Druskininkiečio e.kortelės statusas, priskiriant ją atitinkamai 50 ar 80 proc. kainos lengvatos kategorijai, ir tokios „Druskininkiečio kortelės“ savininkas už keliones mokės jau taikant atitinkamą, įstatyme nustatytą nuolaidą.

E.bilieto kortelės kontrolė
Naudojantis lengvatiniais bilietais, kontrolės metu privaloma pateikti galiojantį dokumentą, patvirtinantį teisę į lengvatą. Informacija apie naują bilieto papildymą kontrolės įrenginiuose daroma nuolatos internetu.

Papildoma informacija
Visuomet laukiame Jūsų klausimų elektroniniu paštu info.druskininkai@kautra.lt arba telefonu 8 313 51431. Taip pat visuomet kviečiame užsukti į Druskininkų „Infotašką“ (Turgaus stotelė, M.K.Čiurlionio g., Druskininkai), kur gausite visus atsakymus. 

Kitų Lietuvos miestų viešojo transporto bilietėlių kainas galite rasti čia: Autobusų bilietėlių kainos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.