Regitros egzaminų kaina

Komentarų: 0

Vairuotojo pažymėjimo laikymo egzaminas yra svarbus žingsnis kiekvieno žmogaus gyvenime, siekiant tapti savarankišku ir mobiliu. Egzaminas susideda iš teorinės ir praktinės dalies, kurios abi turi savų privalumų ir trūkumų.

Privalumai:

  1. Teorinės žinios: Teorinis egzaminas skatina mokytis kelių eismo taisykles, saugumo priemones ir įvairias situacijas kelyje, kas yra būtina siekiant išvengti avarijų ir užtikrinti saugų važiavimą.
  2. Praktiniai įgūdžiai: Praktinis egzaminas padeda įgyti reikiamų vairavimo įgūdžių ir pasitikėjimo savimi kelyje. Tai leidžia naujiems vairuotojams tapti geriau pasirengusiems realioms vairavimo sąlygoms.
  3. Atsakomybė: Egzaminas ugdo atsakomybę ir discipliną, mokantis laikytis taisyklių ir būti atidiems kelyje.

Trūkumai:

  1. Stresas: Egzaminas gali kelti didelį stresą, ypač praktinės dalies metu, kas gali neigiamai paveikti vairuotojo pasirodymą ir sukelti klaidų.
  2. Kaina: Vairavimo kursai, egzaminai ir kitos su vairuotojo pažymėjimu susijusios išlaidos gali būti gana didelės, kas gali tapti finansine našta kai kuriems žmonėms. Teisių laikymo kaina gali būti ir gana didelė įvertinus ir mokyklinį paruošimo kursą.
  3. Nepakankama patirtis: Nors egzaminas suteikia pagrindinius įgūdžius, daug patirties vis dar reikia įgyti savarankiškai, todėl nauji vairuotojai gali susidurti su iššūkiais realiame eisme.

Klaidos:

  1. Nesilaikymas taisyklių: Viena dažniausių klaidų yra kelių eismo taisyklių nesilaikymas, pvz., greičio viršijimas ar neteisingas eismo juostos keitimas.
  2. Neteisingas signalizavimas: Nepakankamas ar neteisingas posūkių signalų naudojimas taip pat yra dažna klaida, dėl kurios egzaminas gali būti neįvertintas teigiamai.
  3. Neužtikrintas valdymas: Neužtikrintas automobilio valdymas, pvz., staigūs stabdymai ar per lėtas važiavimas, gali parodyti nepakankamus vairavimo įgūdžius ir trukdyti sėkmingai išlaikyti egzaminą.

Vairuotojo pažymėjimo laikymo egzaminas yra būtinas norint užtikrinti saugų eismą keliuose, tačiau jis reikalauja kruopštaus pasiruošimo ir atsakingo požiūrio.

MOTORINIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ VAIRUOTOJŲ EGZAMINAVIMO PASLAUGŲ KAINOS

Teorijos egzaminas
Paslauga Kaina (Eur)
Teorinių žinių patikrinimas 10,00
Praktikos egzaminas
Kategorijos Kaina su „Regitros“ transporto priemone
 (Eur)
Kaina su savo transporto priemone
(Eur)
A, A1, A2 77,9 37,90
B 41,26 34,54*
B (96)** 34,54
B1 (automobilis su kėbulu) 34,54
B1 (vairuojama kaip motociklas) 37,90
C 89,54 34,54
CE 94,54 34,54
BE, C1, C1E, D1, D1E, D, DE, T 34,54

* – tik laikant su fizinei negaliai pritaikyta transporto priemone
** – B kategorijos transporto priemonė, sujungta su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė didesnė nei 750 kg, o junginio didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 3 500 kg, bet ne didesnė nei 4 250 kg

Jei laikyti egzaminą užsiregistravote su „Regitros“ transporto priemone, tačiau persigalvojote ir į egzaminą atvykote su nuosava, tuomet Jums reikės „Regitrai“ sumokėti nuomos kainą už Jums saugotą transporto priemonę.

Jei praktikos egzamino su „Regitros“ transporto priemone neišlaikėte aikštelėje, A, A1, A2 kategorijų egzamino kaina – 31,80 Eur, C kategorijos – 39,30 Eur, o CE kategorijos – 41,80 Eur. Tuo atveju, jei egzamino neišlaikėte aikštelėje su savo transporto priemone, reikės sumokėti visą egzamino kainą, kuri nurodyta praktikos egzamino kainoraštyje.

Jei laiku neatvykote į praktikos egzaminą ar atvykote, tačiau neįvykdėte sąlygų egzaminui laikyti (nepateikėte visų reikiamų dokumentų, nepasirūpinote tinkama motociklininko apranga ir kt.), pakartotinai laikyti egzaminą galite ne anksčiau kaip po 30 kalendorinių dienų. Jei pageidaujate egzaminą laikyti anksčiau nurodyto termino, turite sumokėti už praktikos egzaminą, į kurį neatvykote, visą kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.