Rygos miesto viešojo transporto bilietų kainos

Komentarų: 0

Skelbiama ir pateikiama aktuali informacija apie Rygos miesto viešojo transporto bilietų kainas Latvijoje, jų rūšis ir nuolaidas. Ryga, Latvijos sostinė, siūlo įvairias viešojo transporto rūšis, įskaitant autobusus, troleibusus, tramvajus ir mikroautobusus. Šios transporto priemonės apima visą miestą ir jo priemiesčius, užtikrindamos patogų susisiekimą gyventojams ir svečiams.

Rygos mieste galima įsigyti vienkartinius (90 min.), dienos, kelių dienų ir mėnesinius bilietus.  Su jais galima važiuoti autobusu, troleibusu, tramvajumi. Bilietus galima nusipirkti internete, programėlėje, fizinėse vietose arba iš bilietų pardavimo automatų. Daugiau informacijos apie bilietų pirkimo vietas galite rasti žemėlapiuose čia.

Įsėsdamas į viešąjį transportą – autobusą, troleibusą ar tramvajų, keleivis prie elektroninio tikrintuvo turi priliesti geltoną arba mėlyną elektroninį bilietą. Taip kelionė registruojama, o už kelionę sumoka keleivis. Keleiviai, kuriems suteikiamos 100% nuolaidos, taip pat turi registruoti savo keliones. Transporto tvarkaraščius Rygoje galite pasitikrinti čia.

Bilieto tipas Kaina
Trumpalaikiai bilietai

90 min. – 1.50 Eur

90 minučių bilietu galima naudoti 90 minučių, su galimybe važiuoti bet kuriuo tramvajaus, troleibuso ar autobuso maršrutu (bilietas turi būti registruojamas kiekvieną kartą  įlipant į kitą viešojo transporto priemonę). Paskutinis bilietas gali būti užregistruotas 89 minutę nuo pirmosios registracijos ir galioja iki kelionės tikslo.

  • Bilietai galioja tik „Rīgas satiksme“ valdomuose maršrutuose (tramvajuose, troleibusuose, autobusuose).
  • Galima įsigyti su asmeniniu, neasmenintu, geltonu elektroniniu bilietu ir kodiniu bilietu.
  • Sunaudoti per 12 mėnesių nuo įsigijimo, išskyrus atvejus, kai keičiamas tarifas ir nustatomas pereinamasis laikotarpis.
Mėnesiniai bilietai

1 mėn. – 30 Eur

Keleivių grupės, kurioms taikoma Rygos miesto tarybos nuolaida, išskyrus aukštųjų mokyklų studentus – 15 Eur

Studentams – 12 Eur


  • Galioja vieną mėnesį nuo pirmosios registracijos datos.
  • Neribojamas važiavimų skaičius.
  • Pilnos kainos mėnesinį bilietą galima įsigyti Rīdzinieka kortelėje, personalizuotuose, neasmenintuose ir geltonuosiuose el. talonuose, taip pat kodinio bilieto programėlėje.
  • Mėnesinį bilietą su atitinkama Rygos miesto tarybos nuolaida galima įsigyti Rīdzinieka kortelėje ir personalizuotame el. biliete.
  • Į e-bilietą įkeltas bilietas turi būti panaudotas per 12 mėnesių nuo įsigijimo, o kodinis bilietas turi būti panaudotas per 3 mėnesius nuo įsigijimo, nebent būtų pakeistas bilietas ir pereinamasis laikotarpis.
Dienos bilietai

1 d. – 5 Eur

3 d. – 8 Eur

5 d. – 10 Eur

  • Į elektroninį bilietą įdėti bilietai turi būti panaudoti per 12 mėnesių nuo įsigijimo, o kodinį bilietą – per 3 mėnesius nuo įsigijimo, nebent būtų pakeistas bilietas ir pereinamasis laikotarpis.
  • Dienos bilietą galima įsigyti „Rīdz Citizen“ kortelėje, personalizuotuose, neasmenintuose ir geltonuosiuose el. talonuose, taip pat kodinio bilieto programėlėje.
Kodinis bilietas

Norėdami pasinaudoti kodiniu bilietu, klientai savo išmaniuosiuose telefonuose turės įsidiegti mobiliąją aplikaciją.  Programėlę galima parsisiųsti:

Kitų miestų viešojo transporto bilietėlių kainas galite rasti čia: Autobusų bilietėlių kainos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.