Varšuvos miesto viešojo transporto bilietų kainos

Komentarų: 0

Skelbiama ir pateikiama aktuali informacija apie Varšuvos miesto viešojo transporto bilietų kainas Lenkijoje, jų rūšis ir nuolaidas. Varšuvos miesto transportas yra labai gerai išvystytas ir veikia visą parą: dvi metro linijos, autobusai (tame tarpe ir naktiniai), tramvajai, miesto ir priemiestiniai traukiniai.

Varšuvos metro turi dvi linijas: M1 ir M2. M1 kerta miestą iš pietų (Kabaty) į šiaurę (Młociny) ir važiuoja per Centrą (prie Centrinės traukinių stoties), pl. Bankowy (arčiausiai iki Senamiesčio). M2 kertasi su M1 Świętokrzyska stotyje. M2 nuvažiuosite tiesiai į Krokuvos Priemiesčio gatvę (stotelė Nowy Świat – Uniwersytet), Koperniko mokslo centro (stotelė Centrum Nauki Kopernik), stadiono (stotelė Stadion Narodowy) ir į kitą pusę prieš Varšuvos dangoraižius (stotelė rondo Daszyńskiego).

Autobusų maršrutus galima padalinti į dvi grupes – ekspreso autobusai pažymėti raudonai ir prasidedantis nuo 400 ar 500, bei kiti paprasti – pažymėti juodai. Naktiniai autobusų maršrutai pažymėti raide “N” ir kas pusvalandį (15 ir 45 min) startuoja iš Centrinės traukinių stoties. Svarbu žinoti, kad naktį norint išlipti, reikia iš anksto paspausti mygtuką. Tramvajai važuojantys per stotelę “Stare miasto” (Senamiestis): 4, 13, 20, 23, 26. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad bilietai skirstomi pagal miesto zonas 1 ir 2.

Tvarkaraščius patogu tikrinti: jakdojade.plmiesto transporto puslapyje.

Varšuvos mieste galima įsigyti vienkartinius (25, 75, 90 min.), dienos, 3 dienų, savaitgalio ir mėnesinius bilietus.  Su jais galima važiuoti autobusu, tramvajumi, metro. Pirkti bilietus galima spaudos kioskuose, bilietų automatuose bei kai kuriuose autobusuose ir tramvajuose. Mokėti galima grynais bei kortele. Vairuotojai bilietų neparduoda. Bilietą būtinai reikia pažymėti. Visus tarifus galite rasti čia.

Bilieto tipas Kaina
Trumpalaikiai bilietai

20 min. – 3,40 zł

75 min. – 4.40

90 min. – 7.00

Bilietas turi būti registruojamas kiekvieną kartą  įlipant į kitą viešojo transporto priemonę. Vienkartinis persėdimo bilietas, suteikiantis teisę į neribotą skaičių kelionių iki 25-90 minučių nuo bilieto patvirtinimo momento arba keliauti viena transporto priemone iki paskutinės maršruto stotelės/stoties.

Mėnesiniai bilietai

1 mėn. – 110

3 mėn. – 280 zł


  • Bilietai suteikia teisę į neribotą skaičių kelionių visomis dieninėmis ir naktinėmis linijomis nuo bilieto galiojimo momento iki bilieto galiojimo termino trisdešimtos dienos 23.59 val.
Dienos bilietai

1 d. – 15

3 d. – 36 zł

savaitgalio – 24

  • 24 valandų arba 72 valandų bilietas suteikia teisę į neribotą skaičių kelionių visomis linijomis nuo bilieto patvirtinimo.
  • Savaitgalio bilietas, suteikiantis teisę neribotam kelionių skaičiui nuo 19:00 penktadienį iki 8:00 pirmadienį

Kitų miestų viešojo transporto bilietėlių kainas galite rasti čia: Autobusų bilietėlių kainos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.