Ignitis elektros energijos tarifai nuo 2023 m. sausio 1 d.

Elektros energijos kainos taikomos vartotojams, kurie ruošiasi pasirinkti nepriklausomo elektros energijos tiekėjo „IGNITIS“ pasiūlymą nuo 2023 m. sausio1 d. Sutartis galite pasirašyti per „Ignitis“ interneto svetainę. Tiekėjų siūlomos kainos gali keistis kiekvieną dieną. Patenkantiems į trečiąjį etapą nepriklausomą tiekėją pasirinkti ir su juo sutartį sudaryti reikia iki 2022 m. gruodžio 18 d.

Visos kainos pateikiamos su PVM. Ignitis elektros energijos kaina priklausomai nuo Jūsų pasirašomos sutarties: nefiksuota kaina, 12 mėn. fiksuota kaina ir 24 mėn. fiksuota kaina. Taip pat nuo pasirinktų planų pagal elektros energijos suvartojimo dydį.

Minimalus – Tinkamas jei suvartojate iki 2400 kWh per metus.

Optimalus – Pilnam pajėgumui. Tinkamas jei suvartojate virš 2400 kWh per metus.

Išmanus – Besidomintiems birža. Tinkamas jei domitės elektros rinka ir jos dinamika. Kaina keičiasi kas mėnesį.

Norintiems , kad visa mano suvartojama elektros energija būtų tiekiama iš atsinaujinančių energijos šaltinių (naudojama žalioji energija) elektros kaina maždaug padidėja 3 cnt/kWh. Visos kainos nurodytos be valstybės kompensavimo.

NEFIKSUOTA ELEKTROS KAINA

Tinkamas tiems, kas nemėgsta įsipareigojimų. Kaina įprastai keisis sausio ir liepos 1 d., tačiau gali keistis ir dažniau.

Tarifai, jų dedamosios Mato vnt. Tarifų planai
Minimalus Optimalus Išmanus
Vienos laiko zonos tarifas:
pastovioji dedamoji EUR/mėn. 3,00
vienos laiko zonos energijos dedamoji EUR/kWh 0,646 0,630 Nord Pool + 0,102
Dviejų laiko zonų:
mėnesio mokestis EUR/mėn. 3,00
dieninė energijos dedamoji EUR/kWh 0,750 0,732 Nord Pool + 0,113
naktinė, šeštadienio ir sekmadienio dedamoji EUR/kWh 0,518 0,509 Nord Pool + 0,074

12 MĖN. FIKSUOTA ELEKTROS KAINA

Tinkamas tiems, kas mėgsta stabilumą ir garantijas. Kaina fiksuojama 12 mėnesių, taip užtikrinant klientams pastovumą, tačiau nesukuria įsipareigojimo naudotis Ignitis elektros tiekimo paslauga. Kaina gali keistis tuomet, jei valstybė keičia reguliuojamas kainų dalis.

Tarifai, jų dedamosios Mato vnt. Tarifų planai
Minimalus Optimalus Išmanus
Vienos laiko zonos tarifas:
pastovioji dedamoji EUR/mėn. 3,00
vienos laiko zonos energijos dedamoji EUR/kWh 0,540 0,524 Nord Pool + 0,102
Dviejų laiko zonų:
mėnesio mokestis EUR/mėn. 3,00
dieninė energijos dedamoji EUR/kWh 0,625 0,607 Nord Pool + 0,113
naktinė, šeštadienio ir sekmadienio dedamoji EUR/kWh 0,431 0,422 Nord Pool + 0,074

24 MĖN. FIKSUOTA ELEKTROS KAINA

Tinkamas tiems, kas mėgsta stabilumą ir garantijas. Kaina fiksuojama 24 mėnesiams, taip užtikrinant klientams pastovumą, tačiau nesukuria įsipareigojimo naudotis Ignitis elektros tiekimo paslauga. Kaina gali keistis tuomet, jei valstybė keičia reguliuojamas kainų dalis.

Tarifai, jų dedamosios Mato vnt. Tarifų planai
Minimalus Optimalus Išmanus
Vienos laiko zonos tarifas:
pastovioji dedamoji EUR/mėn. 3,00
vienos laiko zonos energijos dedamoji EUR/kWh 0,484 0,468 Nord Pool + 0,102
Dviejų laiko zonų:
mėnesio mokestis EUR/mėn. 3,00
dieninė energijos dedamoji EUR/kWh 0,553 0,535 Nord Pool + 0,113
naktinė, šeštadienio ir sekmadienio dedamoji EUR/kWh 0,392 0,383 Nord Pool + 0,074

. Leave new

 • Nesudariau jokios sutarties, priklausau 3 grupei , koks tarifas galioja tokiems klientams?

  Atsakyti
 • Nesugebu rasti besibaigiančios sutarties ir naujos sutarties sudarymo sąlygų. Buvau l etape. Kokios lengvatos, ar pavyzdingiems jų nėra?

  Atsakyti
 • Patekau į antrąjį etapą ir nepasirinkau tiekėjo, dabar esu garantiniam. Anksčiau sunaudodavau apie 100 W/mėn., bet dabar labai taupau ir sunaudoju 50, todėl dabar skaičiuojant metų laikotarpio sunaudojimą, dabar turėčiau būti 3 etape. Ar įmanoma? Į trečią etapą pateko sunaudojantieji iki 1.000, o mano buvo 1.100, todėl patekau į antrą etapą. Kur reikėtų kreiptis?

  Atsakyti
 • ignitis yra plesikai visom prasmem,gauna dividnedus ir dar negana,siuo metu geriausia kaina Enefit superzalias:)

  Atsakyti
 • Labas vakaras kodėl elektra Lietuvoje brangesne negu Norvegijoje Švedijoje Vokietijoje Prancūzijoje Šveicarijoje ar mes jau daugiau uždirbame negu šveicarai ir įdomu manau tokios bendroves kaip jūsų Norvegijoje neliktu

  Atsakyti
 • KĄ daryti, jeigu nepasirinkau tiekėjo, o buvau perle?

  Atsakyti
  • Jei iki rugpjūčio 28 d. nepasirašysite sutarties su nauju tiekėju ir priklausote pirmam arba antram liberalizacijos etapui, elektra jums bus pradėta tiekti garantinio tiekimo. Jei priklausote trečiajam etapui ir nepasirašysite sutarties su nauju tiekėju arba su visuomeniniu, nuo rugsėjo antros dienos elektra jums bus tiekiama visuomeninio tiekėjo.

   Atsakyti
 • Labai keista kas užfiksavo elektros kaina tas moka daug mažiau aš nesuprantu skirtumas kas užfiksavo prieš metus didelis tai kas užfiksavo tas turi turėti dideli nuostoli kaip šia suprasti.Aplamai Lietuvoje viskas daug brangiau nors pajamos daug mažesnės.Niekaip nesuprantu kas čia Lietuvoj darosi.Aš padariau nefiksuota sutarti tai dabar mokėsiu aukščiausia kaina kur teisybė.

  Atsakyti
  • Todėl kad lietuvoje nori būti visi bagoti, pradedant smulkiais verslininkais o baigent pačeis stambeusiais, nenustebsiu kad greitu laiku bus ir euras už kilovatą ,

   Atsakyti
 • Laba diena, kodel Lietuvoje elektra brangesne negu Vokietijoje? Ar Lietuvos gyventojas daugiau uždirba, negu Vokietijoje gyvenantis žmogus? Aciu

  Atsakyti
  • Todėl, kad vokiečiai geriau reguliuoja rinka, kaip ir estai. Net tie patys latviai moka mažiau. Laiku atsisako tiekimo ir ima naudoti savo rezervus, kada mato tam poreiki. Ir kadangi geriau dirba tie, kas nori valdžioj nori sutaupyt žmonių sąskaitas, o ne jas padidint.

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Meniu