Ignitis elektros energijos tarifai

41 komentaras

Elektros energijos kainos taikomos vartotojams, kurie ruošiasi pasirinkti nepriklausomo elektros energijos tiekėjo „IGNITIS“ pasiūlymą nuo ateinančio mėn. 1 d. Sutartis galite pasirašyti per „Ignitis“ interneto svetainę. Tiekėjų siūlomos elektros kainos gali keistis kiekvieną dieną. Patenkantiems į trečiąjį etapą nepriklausomą tiekėją pasirinkti ir su juo sutartį sudaryti reikia iki 2026 m. sausio 1 d.

Visos elektros kainos pateikiamos su PVM. Ignitis elektros energijos kaina priklausomai nuo Jūsų pasirašomos sutarties ir pasirinkto Ignitis plano: 12 mėn. fiksuota kaina, 24 mėn. fiksuota kaina fiksuota kaina. Taip pat nuo pasirinktų planų pagal elektros energijos suvartojimo dydį.

Minimalus planas – Tinkamas jei suvartojate iki 2400 kWh per metus.

Optimalus planas – Pilnam pajėgumui. Tinkamas jei suvartojate virš 2400 kWh per metus.

Išmanus planas – Besidomintiems birža. Tinkamas jei domitės elektros rinka ir jos dinamika. Kaina keičiasi kas mėnesį.

Norintiems , kad visa mano suvartojama elektros energija būtų tiekiama iš atsinaujinančių energijos šaltinių (naudojama žalioji energija) elektros kaina maždaug padidėja 3 cnt/kWh. Visos kainos nurodytos be valstybės kompensavimo.

12 MĖN. FIKSUOTA ELEKTROS KAINA

Šis Ignitis planas tinkamas tiems, kas mėgsta stabilumą ir garantijas. Kaina fiksuojama 12 mėnesių, taip užtikrinant klientams pastovumą, tačiau nesukuria įsipareigojimo naudotis Ignitis elektros tiekimo paslauga. Elektros kaina gali keistis tuomet, jei valstybė keičia reguliuojamas kainų dalis.

Tarifai, jų dedamosios Mato vnt. Tarifų planai
Minimalus planas Optimalus planas Išmanus planas
Vienos laiko zonos tarifas:
pastovioji dedamoji EUR/mėn. 3,00
vienos laiko zonos energijos dedamoji EUR/kWh 0,241 0,225 Nord Pool + 0,104
Dviejų laiko zonų:
mėnesio mokestis EUR/mėn. 3,00
dieninė energijos dedamoji EUR/kWh 0,283 0,265 Nord Pool + 0,116
naktinė, šeštadienio ir sekmadienio dedamoji EUR/kWh 0,181 0,171 Nord Pool + 0,076

24 MĖN. FIKSUOTA ELEKTROS KAINA

Šis Ignitis planas tinkamas tiems, kas mėgsta stabilumą ir garantijas. Kaina fiksuojama 24 mėnesiams, taip užtikrinant klientams pastovumą, tačiau nesukuria įsipareigojimo naudotis Ignitis elektros tiekimo paslauga. Kaina gali keistis tuomet, jei valstybė keičia reguliuojamas kainų dalis.

Tarifai, jų dedamosios Mato vnt. Tarifų planai
Minimalus planas Optimalus planas Išmanus planas
Vienos laiko zonos tarifas:
pastovioji dedamoji EUR/mėn. 3,00
vienos laiko zonos energijos dedamoji EUR/kWh 0,238 0,222 Nord Pool + 0,104
Dviejų laiko zonų:
mėnesio mokestis EUR/mėn. 3,00
dieninė energijos dedamoji EUR/kWh 0,279 0,261 Nord Pool + 0,116
naktinė, šeštadienio ir sekmadienio dedamoji EUR/kWh 0,179 0,170 Nord Pool + 0,076

Nurodoma galutinė elektros kaina (Eur/kWh), sudėjus visas elektros kainos dedamąsias su PVM.

Sutarties terminas: Neterminuota. Nepriklausomai nuo pasirinkto plano ar Tiekimo paslaugos kainos fiksavimo, sutartis gali būti bet kada nutraukta Kliento iniciatyva.

Valstybė nustatė kompensavimo dydį elektros energijos persiuntimo paslaugos buitiniams vartotojams papildomai dedamajai. Neįvertinus kompensavimo dydžio ši dedamoji sudaro 6,66605 ct/kWh su PVM. Įvertinus kompensavimo dydį ši dedamoji sudaro 0,00605 ct/kWh su PVM. Pasiūlyme pateikiama elektros energijos kaina jau pritaikius šį valstybės kompensavimą.

Sudaryti nepriklausomo tiekimo sutartį su „Ignitis“ galite: 

Instrukcija, kaip sudaryti sutartį internetu.

41 komentaras. Rašyti

 • ale matai jonai issipagiriok ,prie ko cia koncervatoriai ..si istatyma prieme tavo mylimi apskrete liai valstieciai 2016m tai jiem ur reisk pretenzijas…………S/SVYTAS

  Atsakyti
 • Žiūriu Lt konservatorių biznis sukasi su minimaliu 28ct už kw ir kompensacijų užkelta kaina.Nors Nord Pool vidutinė sausio mėnesio kaina buvo šiek tiek mažesnė negu Norvegijoje.Man be kompetencijos sudėjus visus kitus mokesčius 21,1cnt/kw su kompetencija 16cnt/kw.Elektrą perkame realiuoju laiku vidutinę mėnesio kaina, galima pasirinkti realiuoju esamuoju laiku ir mokėsi tuo metu biržoje parduodamą kaina + elektros laidų nuoma sausio mėnesį buvo 0,3cnt/kw (priklauso nuo vyriausybės priimto kainodaros) + abonomentinis galios mokestis (kaina kinta kiek daug kw galios suvartoji per 3 vidutines didžiausias valandines apkrovas per mėnesį – pradinė kaina nuo 10€ plius minus).Taigi sausį mėnesio suvartojau apie 2000kw sumokėsiu apie 300€

  Atsakyti
 • Ne tik kad permokama už tai kad taupoma ir elektra daugiau naudojama savaitgaliais, bet ir pasirinkus biržos kainą reikia mokėti daugiau už tuos kurie moka ESO biržos kainą su indeksavimo 1,25 tarifu, nes ignitis neaišku iš kur ima tokias biržos kainas, niekaip nesuprasi, nes oficialiai savo puslapyje neskelbia, o pagal ESO araba NordPol net nepanašu. Esam kvailių vietoje.

  Atsakyti
 • Kažkoks idiotizmas: turėdamas dviejų tarifų skaitiklį, turi mokėti brangiau, nei turėtum vieno tarifo. Kaip atsisakyti dviejų tarifų skaitiklio?

  Atsakyti
 • Kaip pasikeisti dviejų laiko zonų tarifų elektros skaitiklį į vienos laiko zonos tarifo skaitiklį.

  Atsakyti
 • Tutėdamas dviejų tarifų skaitiklį dabar permoki. Pigesnio naktiniio tarifo kompensacija yra ženkliai mažesnė nei numatyta maksimali, nes kompensuoti numato tik iki 28 centų už kWh ribos, o tuo tarpu dieniniam tarifui numatytos maksimalios 28,5 cento kompensacijos nepakanka, tad už „dieninę“ elektrą mokėsi maždaug 6 centais daugiau. Negi Vyriausybė to nesupranta ir neskatina vartoti perteklinės naktinės el. energijos.

  Atsakyti
 • Kaip suprasti tokį su logika prasilenkiantį algoritmą: vieno tarifo kWh kaina 0,28 Eur, o dviejų tarifų atitinkamai: dieninė – 0,322 Eur
  naktinė – 0,28 Eur
  Kokia prasmė rinktis dviejų laiko zonų tarifą, jeigu naktinė kaina ne mažesnė už vientarifę kainą, o dieninė – didesnė už valstybės nustatytą kainos maksimumą?

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.