Ignitis elektros kainos ir planai

42 komentarai

Elektros energijos kainos taikomos vartotojams, kurie ruošiasi pasirinkti nepriklausomo elektros energijos tiekėjo „IGNITIS” pasiūlymą nuo ateinančio mėn. 1 d. Sutartis galite pasirašyti per „Ignitis” interneto svetainę. Tiekėjų siūlomos elektros kainos gali keistis kiekvieną dieną. Patenkantiems į trečiąjį etapą nepriklausomą tiekėją pasirinkti ir su juo sutartį sudaryti reikia iki 2026 m. sausio 1 d.

Visos elektros kainos pateikiamos su PVM. Ignitis elektros energijos kaina priklausomai nuo Jūsų pasirašomos sutarties ir pasirinkto Ignitis plano: 12 mėn. fiksuota kaina, 24 mėn. fiksuota kaina fiksuota kaina. Taip pat nuo pasirinktų planų pagal elektros energijos suvartojimo dydį.

Minimalus planas – Tinkamas jei suvartojate iki 2400 kWh per metus.

Optimalus planas – Pilnam pajėgumui. Tinkamas jei suvartojate virš 2400 kWh per metus.

Išmanus planas – Besidomintiems birža. Tinkamas jei domitės elektros rinka ir jos dinamika. Kaina keičiasi kas mėnesį.

Norintiems , kad visa mano suvartojama elektros energija būtų tiekiama iš atsinaujinančių energijos šaltinių (naudojama žalioji energija) elektros kaina maždaug padidėja 3 cnt/kWh. Visos kainos nurodytos be valstybės kompensavimo.

12 MĖN. FIKSUOTA ELEKTROS KAINA

Šis Ignitis planas tinkamas tiems, kas mėgsta stabilumą ir garantijas. Kaina fiksuojama 12 mėnesių, taip užtikrinant klientams pastovumą, tačiau nesukuria įsipareigojimo naudotis Ignitis elektros tiekimo paslauga. Elektros kaina gali keistis tuomet, jei valstybė keičia reguliuojamas kainų dalis.

Tarifai, jų dedamosios Mato vnt. Tarifų planai
Minimalus planas Optimalus planas Išmanus planas (mėnesinis)
Vienos laiko zonos tarifas:
pastovioji dedamoji EUR/mėn. 3,00
vienos laiko zonos energijos dedamoji EUR/kWh 0,265 0,250 Nord Pool + 0,132
Dviejų laiko zonų:
mėnesio mokestis EUR/mėn. 3,00
dieninė energijos dedamoji EUR/kWh 0,302 0,284 Nord Pool + 0,148
naktinė, šeštadienio ir sekmadienio dedamoji EUR/kWh 0,210 0,200 Nord Pool + 0,097

24 MĖN. FIKSUOTA ELEKTROS KAINA

Šis Ignitis planas tinkamas tiems, kas mėgsta stabilumą ir garantijas. Kaina fiksuojama 24 mėnesiams, taip užtikrinant klientams pastovumą, tačiau nesukuria įsipareigojimo naudotis Ignitis elektros tiekimo paslauga. Kaina gali keistis tuomet, jei valstybė keičia reguliuojamas kainų dalis.

Tarifai, jų dedamosios Mato vnt. Tarifų planai
Minimalus planas Optimalus planas Išmanus planas (mėnesinis)
Vienos laiko zonos tarifas:
pastovioji dedamoji EUR/mėn. 3,00
vienos laiko zonos energijos dedamoji EUR/kWh 0,268 0,252 Nord Pool + 0,132
Dviejų laiko zonų:
mėnesio mokestis EUR/mėn. 3,00
dieninė energijos dedamoji EUR/kWh 0,301 0,283 Nord Pool + 0,148
naktinė, šeštadienio ir sekmadienio dedamoji EUR/kWh 0,215 0,205 Nord Pool + 0,097

Nurodoma galutinė elektros kaina (Eur/kWh), sudėjus visas elektros kainos dedamąsias su PVM.

Sutarties terminas: Neterminuota. Nepriklausomai nuo pasirinkto plano ar Tiekimo paslaugos kainos fiksavimo, sutartis gali būti bet kada nutraukta Kliento iniciatyva.

Sudaryti nepriklausomo tiekimo sutartį su „Ignitis“ galite: 

Instrukcija, kaip sudaryti sutartį internetu.

42 komentarai. Leave new

 • Nelabai jau ką suprantu. Namuose dviejų tarifų skaitiklis, sutarti sudariau gal prieš porą metų, tarifai buvo ligšiol geri, bet kiek supratau, tai dabar dieninė man kainuos gerai brangiau, nei tiems kurie nesudarė sutartį ir jiems kompensuos. Išeina, kad geriau turėti vieno tarifo skaitliuką. Beje, kadangi gyvenu vienas, per mėnesį neviršiju 100kw.

  Atsakyti
 • Kaip čia suprasti, kad minimalus ir išmanus tarifas, neturi pastoviosios dedamosios 3,00 euro/mėn, o optimalus turi mokestį 3,00 euro/mėn. Suprasti galima taip, kad visa priežiūra sumetama vienos rūšies vartotojams, o gal minimalus ir išmanusis teka stebuklingais laidais.

  Atsakyti
 • Priklausau trečiam etapui, sudaryta sutartis nuo sausio 1d 0,43ct sutarty rašo valstybės kompensuojama bus 0,34ct taip išeina kad geriau buvo nesudaryt sutarties nes kas nesudarė mokės 0.28ct , o aš 0.34ct kas čia per pasityčiojimas, atrodo nedaug bet visviena.

  Atsakyti
 • rašote, kad naujos visuomeninio naudojimo kainos bus paskelbtos tik sausio 1 d., o turimas III etapo sutartis galima atšaukti tik iki gruodžio 17 d. Kaip susižinoti kainos bus didesnės ar mažesnės?

  Atsakyti
 • priklausau trečiai pakopai,per metus sunaudoju apie 1000kw,esu sudariusi sutartį su igničiu nuo 2023-01-01,jeigu nutraukčiau sutartį kokia kaina reiktų mokėti už kw.Atsakyti

  Atsakyti
 • Pasirašiau sutartį su Igničiu nuo 2023.01.01. Kilovatvalandės kaina 0,43 eur. Kadangi priklausau „III pakopai” sutartį man verčiau nutraukti ir likti prie visuomeninės kainos? Gi visuomeinė kaina kompensuojama ir bus akivaizdžiai mažesnė. Turite argumentu pasilikti su sudaryta sutartim?

  Atsakyti
 • Jei pasirinksiu plana optimalus su 2 metu fiksuota kaina kokia bus kompensacija

  Atsakyti
 • Kodėl Jūsų svetainėje „Ignitis“ interneto svetainę elektros kaina 24 mėn. sutartyje dieninio tarifo yra 0,577, naktinio tarifo kaina yra 0,419, o šioje svetainėje Ignitis tarifai nuo 2023-01-01 yra 0,545 ir 0,394 EUR/kWh.
  Kur yra klaidinama ir kuo galima tikėti?

  Atsakyti
 • Stasė Varržgalienė
  16 lapkričio, 2022 7:16 pm

  kaip patvirtinti tapatybe, kuriant prisijungima pries savitarnos, jeigu asmuo neturi jokiu duomenu: nei m-paraso , nei prisijungimu prie el.bankininkystes. Ar galima telefonu?

  Atsakyti
 • Jeigu as nepasirinkusi tiekejo nors budavau visada ignity,tai kokia kaina man butu ignity jei dabar pasirinkciau ,beje bute ividurkis apie 100kw

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.