EGTO energija elektros energijos tarifai

7 komentarai

Informuojame, kad UAB „EGTO energija“ nutraukia savo veiklą nuo šių metų rugsėjo 15 dienos ir tolimesnį elektros energijos tiekimą visiems esamiems klientams perleidžia kitam nepriklausomam tiekėjui – UAB „Enefit“.

Patvirtiname, jog Jūsų kainodara bei sutarties sąlygos išliks nepakitusios. Užtikriname, jog šio pokyčio metu Jūsų elektros tiekimas veiks sklandžiai ir Jums jokių papildomų veiksmų atlikti nereikės.

Jei Jūsų objekte yra įrengta automatizuota apskaita, deklaruoti rodmenų už elektros energijos suvartojimą nereikės, jei jūsų objekte įrengta neautomatizuota apskaita skaitiklio rodmenis deklaruokite įprasta tvarka – taip, kaip tai darėte iki einamojo mėnesio paskutinės dienos. Spalio pradžioje gausite dvi sąskaitas už elektros energiją – vieną iš UAB „EGTO energija“, už suvartotą elektros energiją iki rugsėjo 15 dienos, kitą iš UAB „Enefit“ už suvartojimą nuo rugsėjo 15 d. iki rugsėjo 30 d. Jas apmokėti turėsite atskirai, pagal sąskaitoje pateiktą informaciją.

Pažymime, kad kilus klausimams dėl UAB „EGTO energija“ pateiktos sąskaitos iki spalio 30 d. galite kreiptis į UAB „EGTO energija“, sąskaitoje nurodytais kontaktais.

Artimiausiu metu gausite tai patvirtinantį laišką bei daugiau informacijos iš UAB „Enefit“, tačiau jau galite susisiekite su UAB „Enefit“ klientų aptarnavimo komanda telefono numeriu +370 5 261 9141 arba el. paštu elektra@enefit.lt.

7 komentarai. Leave new

 • Koki fiksuota tarifa galit pasiulyti nuo sausio, naudojant nuo 600 kwh per menesi.

  Atsakyti
 • Sveiki,pasirašiau sutartį metams iki nuo 2022-07-01. Telefonu operatorė patikino,kad nutraukti galiu bet kadair nereikės padengti jokių įsipareigojančių mokesčių.Ar tai tiesa?jei dabar noreėčiau nutraukti sutartį,tiesiog sumokėjus už ta menesi nereikės apmokėti jokių bauďų?

  Atsakyti
 • Laba diena. Noriu sužinoti, ar nutraukus sutartį ( įspėjus prieš dvi savaites) nebus taikomos sankcijos, mokesčiai,..?

  Atsakyti
 • noreciau suzinoti elektros kainas . Sunaudoju virs 5000 kw per metus .Dieju laiko zonu

  Atsakyti
 • Sveiki. Nespėju užfiksuoti kainos kaip jau kita ir žinoma didesnė. Eina lenktynės kas daugiau pakels. Tai nekelia pasitikėjimo. Gal galima normaliai pasakyti kokios tos kainos.

  Atsakyti
 • Laba diena, esu elektros energijos gamintojas, kokia kaina būtų atsiskaitant už gaminančio vartotojo elektrinės įrengtosios galios kilovatus. Įrengta 10 kv

  Atsakyti
  • Labas . kad su jais tai paims pigiai ir dar uz saugojima paims koki nezinoma % bet poto tau parduos truputi uz pigesne kaina priklauso kokia sutarty teks pasirasyti , Tai geriau paciam pradeti mainingu Crypto valiutu

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.