Lietuvos pašto paslaugomis pinigus galima išsiųsti jau į 26 pasaulio šalis

Komentarų: 0

Per Lietuvos paštą pinigų perlaidas siunčiantys gyventojai nuo šiol pinigus galės siųsti ir į tolimąją Australiją. Bendrovei pradėjus bendradarbiauti su partneriais „Australia and New Zealand Banking Group Limited“ iš Lietuvos siunčiami pinigai galės būti pervesti į bet kurio banko sąskaitą gavėjo šalyje.

„Nuolat ieškome naujų partnerių, su kuriais bendradarbiaudami suteiktume daugiau galimybių mūsų klientams siųsti pinigus į užsienio šalis. Šiuo metu naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis pinigus galima išsiųsti į 26 pasaulio šalis“, – teigė Lietuvos pašto Finansinių paslaugų departamento vadovė Neringa Knyvienė.

Į užsienio šalį paštu siunčiami pinigai gavėjui gali būti išmokėti grynaisiais arba – kai kuriose šalyse – pervesti į bet kurią tos šalies banko sąskaitą.

Pasak N. Knyvienės, dažniausiai gyventojai pinigų siunčia į Rusiją, Didžiąją Britaniją, Ukrainą, Baltarusiją, Vokietiją. Į Lietuvą didžiausi pinigų srautai atkeliauja iš Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Rusijos, Airijos, Jungtinių Amerikos Valstijų.

Praėjusių metų duomenimis, didžiausios vidutinės iš Lietuvos siunčiamos sumos keliavo į Vokietiją – 256 Eur, Rusiją ir Didžiąją Britaniją – apie 200 Eur. Didžiausios į Lietuvą atsiunčiamos vidutinės sumos atkeliauja iš Jungtinių Amerikos Valstijų (270 Eur), Rusijos (260 Eur), Vokietijos (220 Eur).

Išsiųsti pinigų perlaidą galima didžiuosiuose paštuose arba bet kuriame „PayPost“ skyriuje.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – tankiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė šalyje. Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos bei finansinio tarpininkavimo paslaugas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.