Mokesčių už aplinkos teršimą deklaravimo terminas – vasario 15 d.

Komentarų: 0

Artėja mokesčių už aplinkos teršimą už 2020 m. mokestinį laikotarpį deklaravimo terminas – mokesčio už aplinkos teršimą deklaracijas už 2020 m. mokestinį laikotarpį Valstybinei mokesčių inspekcijai privaloma pateikti iki vasario 15 d. Apie šią prievolę priminusio Aplinkos apsaugos departamento teigimu, deklaracijose turi būti taikomi iki 2020 m. gruodžio 31 d. galioję mokesčio tarifai, su kuriais galima susipažinti čia.

Taip pat Aplinkos apsaugos departamentas teigia, kad šiuo metu mokesčių mokėtojams kyla daug klausimų dėl 2021 01 01 įsigaliojusios naujos redakcijos Mokesčio už aplinkos teršimą įstatymo bei juo nustatytų naujų mokesčio už aplinkos teršimą tarifų – šie tarifai įsigaliojo nuo 2021 m. sausio 1 d. ir pagal juos bus skaičiuojami mokesčio už aplinkos taršą dydis už 2021 m. mokestinį laikotarpį.

Primintina, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. konsultacijas ir informaciją mokesčio už aplinkos teršimą apskaičiavimo ir deklaravimo klausimais teikia Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos (t. y. Aplinkos apsaugos departamento Apskaitos ir mokesčių kontrolės departamento darbuotojai).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.